Główna // Ciekawa Informacja // 2010 – rok Tygrysa

2010 – rok Tygrysa

Animacje-  źródło

Według chińskiego horoskopu nadchodzący rok będzie rokiem Tygrysa.  Na wschodzie tygrys jest symbolem siły, odwagi i dużej emocjonalności. Przyszły rok należeć będzie do ludzi energicznych i aktywnych, nie bojących się nowych wyzwań i ryzyka.

Urodzone w tym roku dzieci będą mądre i odważne. Ten rok bedzie również sprzyjający dla rodziny i zawieranych małżeństw.

Nowy Rok należy powitać z szacunkiem, nadzieją i pluszakiem Tygrysa w ręku, można zamiast szampana ;) W żadnym wypadku nie pozwalajcie wypić sobie zbyt dużo alkoholu, by nie upodobnić się do zaciekłego wroga Tygrysa – Małpy ;)

Powitać nowy rok najlepiej w czymś pasiastym, ognisto czerwonym, pomarańczowym lub futrzastym :)

Na stole powinny być różne gatunki mięsa i orzechy. Napoje powinny być koloru białego, żóltego lub bursztynowego. Mogą to być soki: jabłkowy, pomarańczowy, mandarynkowy.

Telewizji lepiej nie oglądać, a zamienić ją śpiewem, najlepiej operowym ;)

Z operowym śpiewaniem, to chyba nie damy rady, ale planujemy zagrać w Test Drive Unlimited i zajadać się noworocznymi sałatkami :)

Zrobię dzisiaj marchewkę po koreańsku, sałatkę z krabowych paluszków i oliwje – sałatkę ziemniaczaną – sylwestrowy hit całego byłego ZSRR.

Życzę Wam udanej sylwestrowej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!!!!

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.