Główna // Design,Pokój Dziecięcy // 20 pomysłów na pokój dla niemowlaka

20 pomysłów na pokój dla niemowlaka

Pisałam już o kolorach w dziecięcym pokoju i o propozycjach aranżacji wnętrz dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia ( akurat jestem w trakcie dekorowania pokoju mojego dwulatka). Nie mogłam jednak się powstrzymać i przejrzałam mnóstwo prześlicznych propozycji na pokoik dla niemowlaka. Pokażę Wam te najpiękniejsze:)

Każda przyszła mama chce aby jej dziecko, szczególnie gdy to jest pierwszy potomek, miało wszystko co najpiękniejsze. Najlepsze mebelki i wózek, pościel i ubranka. Podchodzimy do wszystkiego idealistycznie. Widzimy jak pochylamy się nad maluszkiem, leżącym w pięknym bujanym łóżeczku z baldachinem. Maleństwo jest pięknie ubrane, ma kolorowe zabawki, na spacerek jeździ najnowocześniejszym i super wypasionym wózkiem.

Z drugim dzieckiem myślę, że mama podchodzi już bardziej realistycznie do rzeczywistości. Po co kupować nowy wózek, skoro mamy stary? No i co z tego, że wózek jest niebieski, a my mamy córeczkę? Tak samo jest z mebelkami.

Wnętrza pokazane na zdjęciach są przepiękne i pomysłowe. W większości efekt został uzyskany dzięki dekoracjom. Uważam, że nawet w starym mieszkanku i ze starych mebelków można wyczarować coś pięknego, zagospodarować przytulny kącik dla maluszka.

Pokazane zdjęcia są przykładem jak przy pomocy pięknych dodatków, koloru ścian, naklejek można zmienić przestrzeń, nadać jej wymarzonego charakteru.

Mam nadzieję, że ta selekcja i dla mnie kiedyś się przyda;)

pokój niemowlaka aranżacjeZdjęcia: home-lux.com, 100-mile-house-log-homes.com, decorpad.com, exquisite-design.com, furniture.luxury-ideas.com, serenityindesign.blogspot.com, thelennoxx.com

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

4 komentarze do "20 pomysłów na pokój dla niemowlaka"

 1. Hub pisze:

  dla mnie ten „Dżungla” jest najmilszy. Rodzice mogą mieć w nim alibi na skakanie nad niemowlakiem… jak Małpki. No bo każdy rodzic nad niemowlakiem wygląda jak Małpka;)

 2. CamillaVeronica pisze:

  pokoje piękne, większość z nich jednak sprawdza się po to by cieszyć oko dorosłych.Duże malunki na ścianach, jak i mnogość porozwieszanych rzeczy, rzucających cień budzą lęk u niemowlaka.W szczególnosci owa ‚dżungla’.Pozdrawiam

 3. Sylwia pisze:

  Piękne te aranżacje:)Zapraszam na stronę,gdzie są fajne zawieszki na ścianę : http://www.anielinka.blogspot.com

 4. kasia pisze:

  niektóre bardzo ładne, szczególnie 5 od dołu, ale niezbyt praktyczne i bezpieczne. Obrazki zawieszone nad łóżeczkiem wyglądają słodko ale ja bym sie bała, że mogą spaść, wszystkie te wiszące nad dzieckiem przedmioty, kolory i ozdoby dla mnie to zbyt wiele a co dopiero dla maluszka

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.