Główna // Dziecko // Południowa drzemka lub Cicha godzina

Południowa drzemka lub Cicha godzina

Dzisiaj chłopcy byli w Parku Wodnym. Ile było radości! Lu wrócił zachwycony i wypompowany;)

Moje dziecko uwielbia wodę, to jest naprawdę jego żywioł.

Podczas naszych wakacji w Hiszpanii odwiedziliśmy muzeum Picassa w Maladze. Po zwiedzeniu wystawy usiedliśmy w ogródku muzeum na kawkę z muffinkami. Obok była fontanna. Lu najpierw zamoczył dłonie, później zdjął sandałki, a po 5 minutach radosne i całe na golasa dziecko biegało, pluskało się w fontannie (na szczęście było płytko i bezpiecznie).

Fakt, nie jesteśmy teraz w Hiszpanii, ale po smacznym obiedzie urządziliśmy sobie siestę. Lu nie chciał usnąć, powiedziałam mu, że teraz jest cicha godzina i jak nie chce spać może się pobawić w pokoju. I słuchajcie: bawił się sam przez całą godzinę! To dopiero wydarzenie;) Achh mój synek dorośleje:))))

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Dziecko Tagi: , ,

4 komentarze do "Południowa drzemka lub Cicha godzina"

 1. Dag pisze:

  Mamy taki sam domek lego – a długo się zastanawiałam czy kupić go chłopcu ;-) Ale przecież można budować z niego różne inne budowle :-)

  O przypomniałaś mi o basenie, dawno nie byliśmy, a też lubimy :-)

  Pozdrawiam

 2. Mama Ka pisze:

  Ja najmilej wspominam miesiąc tegorocznych wakacji spędzonych nad jeziorem… Fajnie było tak się „pomęczyć” w wodzie kilka godzin dziennie :)

 3. LolciaNo Gravatar pisze:

  Dag: ja najpierw kupiłam ten domek, a potem dopiero zastanowiłam się, że to bardziej dla dziewczynek pasuje. Na początku synek się nim wcale nie bawił. Dopiero teraz się zainteresował. Najczęściej to nie domek tylko garaż, straż pożarna lub ostatecznie ukrycie dla robota:)))) A mąż ostatnio stwierdził, że teraz to właśnie on będzie wybierał zabawki dla syna, proszę bardzo;)

 4. LolciaNo Gravatar pisze:

  Mama Ka: ja również bardzo lubię wakacje nad wodą:) Marzy mi się ponowny wyjazd do Hiszpanii, ale nie wiem czy się uda, bo w lecie będziemy mieli dużo pracy. Ale faktycznie takie miłe wyjazdy pamięta się przez cały rok, a nawet dłużej:)

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.