Główna // Mama,Nowe Życie,Zdrowa Mama // Czemu człowiek choruje?

Czemu człowiek choruje?

sos

Jestem takim człowiekiem, który wierzy, że nic nie dzieje się tak po prostu. Wszystko ma swój cel i swoje  przeznaczenie.

Przez trzy dni nie wychodziłam z domu, leżałam, kaszlałam, kichałam, miałam gorączkę i potworny ból gardła.

Tak sobie leżałam i zastanawiałam się, czemu tak się stało, czemu właśnie teraz zachorowałam?

Już od dłuższego czasu nie czuje się zbyt komfortowo siedząc z synkiem w domu, w czterech ścianach.

Coraz bardziej uświadamam sobie, że pracować wydajnie w domu się NIE da! Coraz mniej czasu mam na rozwijanie własnych pasji i coraz mniej sił, żeby pogodzić dom, pracę, dziecko, męża.  To jest jakiś koszmar! Zaczynam marzyć o pracy w biurze!

Przez całą ciążę i pierwszy rok życia syncia byłam taka szczęśliwa, pełna sił i energii. A teraz czuję, że już nie daję rady.

Nadchodzi czas wielkich zmian!  To sobie na szczęście uświadomiłam. Zaczynam rozglądać się za pracą na zewnątrz, tylko gdzie? Sama jeszcze do końca nie wiem. Kurczę, no bo też jestem wymagająca. Chcę pracować tam gdzie będę się rozwijać i lubieć to co będę robić. Chcę się cieszyć chodząc do pracy. To brzmi zbyt idealistycznie, tak? A myślę, że jednak mi się uda!

Pierwsze co dzisiaj zrobiliśmy z syneczkiem to pobiegliśmy do najbliższego żłobka;) Okazało się jednak, że zapisy były w marcu! lista rezerwowa jest dłuuuuga, więc marne szanse, że się załapiemy. Czyli pozostaje niania…

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.