Główna // Fitness,Mama,Piękna Mama,Zdrowa Mama // Czuję się świetnie!

Czuję się świetnie!

Jestem po saunie i basenie. Rewelacja! Tym razem weszłam do sauny nie od razu, a po 20 minutach pływania w basenie. Wytrzymałam tylko albo aż dwa wejścia. Pierwsze 15 minut, a drugie tylko 10. Temperatura ok 100 stopni. Po wyjściu lodowaty prysznic czyni cuda. TYLE energii!! Aaaaaaaaaa:)

Mogłabym chodzić do sauny codziennie. Uwielbiam ten stan nieważkości po wyjściu. Czuję się tak lekko, przyjemnie:)

Na Ukrainie sauna i bania są bardzo popularne. Chodzi się tam całymi rodzinami, z przyjaciółmi, z jedzeniem i piciem. Prawdę powiedziawszy podziwiam ludzi, a bardziej stan ich kondycji zdrowotnej, którzy po pół godzinie siedzenia i pocenia się, wychodzą, wypijają chlustem kieliszek wódki lub kufelek piwa i wracają z powrotem…

Wujek mojej koleżanki nawet brał udział w zawodach Kto dłużej wytrzyma w saunie. Ponoć niektórzy kilka godzin wytrzymywali!

Może kiedyś napiszę więcej o moim doświadczeniu z sauną i o korzyściach zdrowotnych jakie ona niesie, a tymczasem spać!

Życzę Wam słodkich, przesłodkich snów!!!!!!!!

 

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

2 komentarze do "Czuję się świetnie!"

  1. NetkaNo Gravatar pisze:

    Ja tez uwielbiam saune, ale krotko wytrzymuje niestety. Moj Ukochany jeszcze za stanu kawalerskiego zrobil fajny zart koledze, ktory usnal w saunie. Chyba sie domyslasz-podkrecil temperature na maksa i zablokowal drzwi….Rany, coz ten kolega musial przezyc za koszmar! Bezpieczniejsze sa rowerki, nikt nie podkreca temperatury, pedaluje sie przy muzyczce i we wlasnym tempie ;).

  2. LolciaNo Gravatar pisze:

    A czy on w ogóle przeżył ten koszmar??

    p.s. Nie przejmuj się jak przyjadę, wytrzymasz w saunie dłużej, ostatecznie przymknę Cię, sposobem Twojego Ukochanego ;)

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.