Główna // Zakupy // Dzisiaj mieliśmy niezwykły spacer;)

Dzisiaj mieliśmy niezwykły spacer;)

Zaczęło się od zakupu bucików (no bo w końcu ile ż można wybierać te najlepsze?). Synek był zachwycony i nawet grzeczny, szczególnie mu sie podobało biegać po sklepie i przewracać wszystko. Było śmiesznie już na samym początku. Wchodzimy do sklepu, a Pan przy ladzie właśnie ma przed sobą miskę barszczu i zabiera się do jedzenia:-))) Nie chcieliśmy mu przeszkadzać, ale zmusił nas do wejścia:)))

buciki-mrugala.jpg

Wybór padł na buciki firmy Mrugała. Mają one certyfikat zdrowej stópki. Mam nadzieję, że Syneczkowi będzie w nich baardzo wygodnie. Namęczyłam się potwornie,  100 razy się spociłam, ale mamy! Wyjechaliśmy ze sklepu w nowych butkach. Malutkiemu  pewnie się podobały,  bo cały czas nóżkami machał, uderzał jednym butkiem o drugi:)

Następnie mieliśmy debiut. Synuś biegał po raz PIERWSZY po ulicy w bucikach!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Biegał dosłownie, a nawet uciekał, potykał się, brudził ręce i zdziwiony na nie patrzył, podbiegł do zaparkowanego samochodu, dotknął koło. Taki malutki dzikus wyrwał się na swobodę i nie wie w którą stronę pędzić. Fajnie, bardzo się cieszę, bo teraz możemy wszędzie pójść i nasz Szkrab  z nami za rączkę. Pięknie……………………

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Zakupy

1 komentarz do "Dzisiaj mieliśmy niezwykły spacer;)"

  1. LolciaNo Gravatar pisze:

    W tym roku mamy zimowe butki tej samej firmy. Mamy nawet 2 pary. Bo za piewszym razem kupiłam mu rozmiar 26! Synek ma niecałe 2 latka. Nie wiem jak to się stało.

    Przecież patrzyłam, mierzyłam, ale to taki wiercipęta, że aż mi się w głowie zakręciło. Po tygodniu kupiłam mu nowe o 2 rozmiary mniejsze;) No i teraz jest idealnie, a te za duże będą na przyszły sezon.

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.