Główna // Hobby,Manicure // Dziwny sen i nowe wzorki na paznokciach

Dziwny sen i nowe wzorki na paznokciach

Noc… Wchodzę do restauracji gdzie zamiast krzeseł i stolików są ogromne czerwono-białe łóżka ze złotymi zdobieniami. Przepiękne wnętrza, na ścianach wschodnie kilimy, niesamowite wzory i kolory. Przechodzę pustymi korytarzami. Czuję, że nie powinnam tu być, ale kusi mnie to miejsce, intryguje… Gdzieś za rogiem słyszę dźwięk otwieranych drzwi, kieruje się w tamtą stronę. Wchodzę do pokoju, pojawia się kobieta, która otwiera przede mną szafki wypełnione ozdobami, zakłada mi kolczyki, perścienie, czuje się wspaniale, tak bardzo kobieco i wyjątkowo. W końcu babeczka się odzywa: „pracę zaczynasz jutro, pensja 1300 zł”… byłam zdegustowana, że w takim eleganckim miejscu tak mało płacą ;)  (to był opis snu )

Wczoraj miałam produktywny dzień. Pomalowałam i ozdobiłam paznokcie  koleżance, siostrze, szwagierce i sobie. Pod koniec dnia zaczęło mnie już mdlić od tych zapachów, kropeczek i paseczków;) Pokazuję Wam co z tego wyszło:

paznokcie Iwony - granatowa baza, na to czarne i różowe paseczki ozdobione złotymi kropeczkami i srebrnymi kreseczkami. Wyszło fajnie, zdobienia uzupełniały całość  wyglądu.

paznokcie Iwony

zdobienia Lidki – zainspirowałam się jesienią i chłodnymi porankami,  wyszły z tego eleganckie kontury drzew a la japońska kaligrafia ;) Ten wzorek bardzo ładnie współgra z czarną, koronkową sukienką Lidki, która teraz w Lublinie szaleje na weselu u koleżanki :)

malowane pazurki Lidki

moje  pazurki - baza koloru czerwonego wina, na to coś w stylu french manicure tylko zamiast białego czarny pasek. Według mnie to jest ekstra połączenie właśnie na jesień-zimę. Można pokombinować z innymi kolorami. Granat, ciemny fiolet z czarnym paseczkiem na końcu. Dodatkowo stworzyłam wzorek kwiatuszka złotym lakierem.

złote wzorki na moich paznokciach

wzorki Aniuty – dla Ani wybrałam róż jako podstawowy kolor i zdobienia w czarnym i złotym kolorze. Totalnie spontanicznie, przypomina trochę jakiegoś owada ;)

ozdobione paznokcie Ani

p.s. Za chwilę wybieramy się do muzeum etnograficznego na wystawę „Etnodizajn”, będzie fajnie:)

Pozdrawiam Was:)))))))))))


Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

1 komentarz do "Dziwny sen i nowe wzorki na paznokciach"

  1. Gość pisze:

    Super ! bardzo mi sie to podoba, niesamowita ekspresja, świetnie umiesz bawić się barwami. Sama chciałabym mieć coś takiego na paznokciach.

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.