Główna // Dziecko,Zdrowe Dziecko // Kiedy dziecko choruje

Kiedy dziecko choruje

Chyba każda mama martwi się, kiedy jej dziecko choruje. Nie ważne czy to jest katar, czy coś poważniejszego. Lubimy się też zamartwiać na zapas. No cóż, ja nie jestem wyjątkiem. Lu od czterech dni miał gorączkę od 37,6 do 38, 1. Poza tym nic się nie działo. Humor miał dobry, biegał, skakał. Gorączka też nie była przez cały czas. Pojawiała się i znikała.

Bardzo się martwiłam, bo nie widziałam, co się z tego „wykluje”.

Za każdym razem jak z synkiem coś się dzieje, czuję się fatalnie. Napływa na mnie ogromny smutek, cały czas myślę o chorobie, na niczym innym nie potrafię się skupić. Dwie noce pod rząd nastawiałam budzik, aby obudzić się w środku nocy i zbadać, czy przypadkiem synek nie gorączkuje. Po tych wstawaniach, nie mogłam z powrotem usnąć, męczyły mnie koszmary. Było mi bardzo ciężko na duszy, a świadomość tego, że nie zachowuję się racjonalnie jeszcze bardziej mnie dobijała.

Dzisiaj rano przyjechała lekarka i zbadała synka. Okazało się, że ma zaczerwienione gardło i zapewne przez to ma gorączkę. Kazała podawać mu Tantum Verde, Vitaminę C, wapno i dużo picia. No i obserwować. Gdyby gorączka utrzymywała się do środy, poleciła udać się do lekarza.

Póki co wszystko w porządku, przed snem zmierzę mu jeszcze raz temperaturę. Mam nadzieję, że będzie ok.

Po wizycie lekarza mocno mi ulżyło, czuje się pewniej i ogólnie lepiej:) Poza tym byliśmy na spacerku, Lu zobaczył pierwszy śnieg i był zachwycony:)

Życzę Wam udanego początku tygodnia i dużo zdrowia dla Waszych maluszków! :)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.