Główna // Opinie o produktach i usługach,Zakupy // Kobiety szaleją na zakupach w internecie lub Jak nie wydać więcej niż masz?

Kobiety szaleją na zakupach w internecie lub Jak nie wydać więcej niż masz?

Lepiej trafić nie mogłam. Zostałam poproszona o przetestowanie wirtualnej karty internetowej BZWBK. Moje zadanie było bardzo proste, musiałam wydać pieniądze;) Nic prostszego, prawda?  A jednak… Jakież racjonalne i przemyślane to były zakupy!

Założyłam kartę internetową, swojego rodzaju portmonetkę wirtualną do której włożono mi 99 zł.

Jestem Mamą więc pierwsze co mi wpadło do głowy, to nie zakup kosmetyku lub książki dla mnie, tylko oczywiście coś fajnego dla Lu:)

Spędziłam kilka godzin na wybór prezentu dla synka, w końcu pewnego poranka usiedliśmy razem i synek sam pokazał palcem co by chciał dostać, oczywiście biorąc pod uwagę moje argumenty za i przeciw;)

Kupiliśmy 3 przedmioty i zapłaciliśmy za nie równe 99zł. Kolejny dowód na przemyślane zakupy;)

Karta internetowa BZWBK działa w ten sposób, że wpłacamy na konto określoną kwotę na zakupy bieżące: dom, kosmetyki, ciuchy, cokolwiek… iszalejemy… do momentu aż się kaska skończy;)

Karta internetowa służy do zakupów internetowych, nie zapłacimy nią w sklepach tradycyjnych. Nie wydamy również więcej niż mamy na koncie. Żeby móc robić zakupy przez internet i zapłacić tą karta, musimy przelać na nią pieniądze z naszego konta bieżącego, na przykład z tego na które dostajemy wypłatę.

Według mnie, jest to bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet, które chcą lepiej kontrolować swoje wydatki.

Więcej informacji o karcie przeczytacie  tutaj: kartainternetowa.pl

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.