Główna // Piękna Mama // Lomi Lomi – masaż hawajski

Lomi Lomi – masaż hawajski


Wszystko zaczęło się od pewnego poranka, kiedy spojrzałam w lustro i się wystraszyłam. Sińce pod oczami, zaczerwienione oczy. Koszmar! Pomyślałam – Do czego ja siebie doprowadziłam?

Tego samego dnia przeszłam na dietę oczyszczającą organizm. Przestałam pić kawę (przynajmniej na jakiś czas). Kupiłam nowe kosmetyki, parę seksownych dżinsów i wybrałam się na masaż…:)

No właśnie..Lomi Lomi Nui...

Lomi Lomi Nui ( pełna nazwa masażu). W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota (ciekawa nazwa).

Masaż ten wpływa pozytywnie na strefę fizyczną, emocjonalną, a nawet duchową.

Działa odmładzająco, wspomaga przemianę materii. Budzi moc i radość życia, pomaga pozbyć się negatywnych emocji i stresu.

Od siebie dodam, że efekt na który liczyłam został uzyskany. Zrelaksowałam się na całego!

Ale może od początku. Położyłam się na stoliku do masażu, Pani masażystka postawiła na mnie miedzianą misę od czasu do czasu uderzała w nią. Misa wydawała dźwięki, które uspokajały, nawet czułam je w kościach;) W sumie to dziwnie się czułam na początku. Z misą raz na plecach, a raz na pupie, ale szybko się wczułam. Masaż ten polega na delikatnych dotykaniu, pocieraniu i naoliwianiu skóry.

Po raz pierwszy byłam na hawajskim masażu, ale mi się spodobało. Wróciłam zrelaksowana, uśmiechnięta. Myślę, że masaż ten jest idealny dla zapracowanych, umęczonych Mam;)

p.s. za 20 minut muszę być u fryzjera..:) Uff, wreszcie się obudziłam. Na wiosnę;)

Zdjęcie: www.chicago.timeout.com

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Piękna Mama Tagi:

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.