Główna // Ciekawa Informacja,Internet // Mamy blogerki łączą się, propagują i inspirują:)

Mamy blogerki łączą się, propagują i inspirują:)

Prezentuję Waszej uwadze kolejną akcję społeczną zainicjowaną przez blogującą mamę. Akcja nazywa się „Dzidzia jest najważniejsza!” i ma na celu propagowanie zdrowego podejścia otoczenia do świeżo upieczonych rodziców.

Większość Mam i Ojców tuż po porodzie, szczególnie gdy jest to ich pierwszy poród, chce mieć odrobinę spokoju i chwil tylko i wyłącznie dla siebie i maluszka. Niestety, ale często przez rodzinę jest to odbierane w sposób negatywny. Jak to? Nie chcecie nikogo widzieć? Ale jak to…

Świetne rozwiązanie wymyśliła autorka bloga BabyUnderConstruction Hafija. Jeśli nie wiecie jak powiedzieć najbliższym aby nie odwiedzali Was świeżo po porodzie,  jeśli nie macie na celu nikogo urazić, ale chcecie mieć święty spokój;)… wydrukujcie i dajcie najbliższym do przeczytania instrukcję postępowania z nowonarodzonym dzieckiem i jego rodzicami:)

Kliknijcie na baner, aby przejść do Poradnika:)

Zaprezentowana akcja jest świetnym dowodem na to jak dynamicznie rozwija się polska społeczność Mam blogerek. Mamy się łączą, przekazują sobie wartościowe informacje, pomagają i nawiązują znajomości pomimo dzielących nas odległości:)))

Zapraszam Was także do ciekawego projektu internetowego – społeczności Mam blogerek – BlogiMam.pl Jest to katalog i czytelnia blogów Mam.

Codziennie rano zasiadam z kawką lub herbatką aby przejrzeć co ciekawego pojawiło się na blogach Mam. Blogi zachwycają! Tyle jest ciekawych historii, inspiracji, świetnych pomysłów, pięknych rzeczy tworzonych z pasją, a najważniejsze, że piszą i wymyślają te cudne rzeczy Mamy takie jak My:)

Pozdrawiam!:)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

3 komentarze do "Mamy blogerki łączą się, propagują i inspirują:)"

 1. Mama Ka pisze:

  O tak, sama się dziwię ile są w stanie osiągnąć zjednoczone blogujące mamy :) Zresztą każda z osobna jest również wiele warta ;)

 2. Hafija pisze:

  Dziękuję za propagowanie naszej blogowej akcji – pozdrawiam :)
  http://baby-under-construction.blogspot.com/

 3. getmama.pl pisze:

  Bardzo mi się podobają punkty 28 i 29:) jak i cała reszta trafione w samo sedno!! super. moje gratulacje.

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.