Mój Słodki Dwulatek

Dwa latka minęło… Malutki Lu zdmuchnął dwie świeczuszki na torcie, a na zapytanie ile ma latek dumnie pokazuje oba wskazujące paluszki:) Mamy już naprawdę dużego synka. Malutkie niemowlątko, machające chaotycznie nóżkami i rączkami przemieniło się w rozumnego i sprytnego chłopczyka:)

Rysując tego misia, myślałam o moim słodkim maleństwie. Ostatecznie mąż stwierdził, że jest do niego troszkę podobny;)

Urodzinowy dzień naszego Misia był mocno nasycony wydarzeniami. Rano powitaliśmy Synka prezentami i nadmuchanymi balonami, okazało się, że balony to był najlepszy prezent:) Oprócz balonów dostał od nas pięknie ilustrowaną książkę o transporcie naziemnym, morskim  i powietrznym, farbki do malowania palcami i Dvd z kreskówką Bob Budowniczy (jego ulubioną:)

Dzień spędziliśmy razem, poświęcając cały nasz czas maluszkowi. Wspólnie malowaliśmy, czytaliśmy, oglądaliśmy Boba, spacerowaliśmy, jedliśmy wspólny obiad na mieście i bawiliśmy się w basenie z kulkami, też razem;) Wieczorkiem był torcik i winko, a kolejną porcję urodzinowych słodyczy zaplanowaliśmy na sobotę.

p.s. farbki do malowania paluszkami kupiłam w Smyku. Producent Crayola. Jak dla mnie są lekko wodniste, nie mają takiego nasyconego koloru jak powiedzmy gwasze lub akryle. Napisane jest, że są zmywalne, ale plamy na dywanie zostały, muszę kupić jakiś odplamiacz. W sumie dla synka to żadna różnica, bawił się nimi wyśmienicie! Dzisiaj malował nimi kafelki pod prysznicem;)  Cena: ok. 25zł za 4 tubki o pojemności 147ml każda. Mimo kilku minusów polecam, dobry humor i rozwój twórczości dziecka to podstawa:)

mama blog

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.