Główna // Opinie o produktach i usługach,Pokój Dziecięcy,Zakupy // Naklejki na ścianę dla dzieci

Naklejki na ścianę dla dzieci

Jak już wiecie pomalowałam pokoik synka na niebiesko. Kiedy ściany dokładnie wyschły przykleiłam na nie naklejki ścienne. Wcześniej poświęciłam trochę czasu, aby wybrać te które nam najbardziej się spodobają.

Przejrzałam cale mnóstwo naklejek na allegro. Pełno tam jest przeróżnych propozycji – wielkoformatowych, kolorowych itd. Pokój synka jest malutki, więc nie chciałam go przytłaczać dużą ilością kolorów i postaci.

Postanowiłam kupić naklejki mniejsze, ale rozmieścić je w całym pokoju.

Bardzo mi się spodobały naklejki typu „przyklej-odklej”. Naklejki te można łatwo przykleić i odkleić, nie pozostawiają one żadnych śladów, można je przyklejać ponownie na każdej gładkiej powierzchni.

Wybraliśmy zestaw naklejek firmy Room Mates przedstawiające różne środki transportu. Synek bardzo lubi samochody, więc wybór był łatwy;)

W zestawie jest 26 naklejek różnej wielkości. Jest to wystarczająca ilość, aby udekorować cały pokój. Nakleiłam naklejki na ścianie, szafie, a nawet na oknie.

Cały zestaw wygląda tak:

naklejki ścienne

A nasze dekoracje już przyklejone wyglądają w ten sposób:

naklejki na ścianę

Powiem wam, że trochę mi zeszło z tym dopasowanie naklejek do całego pokoju. Chyba ze dwie godziny przesiedziałam w pokoju synka poobkładana naklejkami;) Naklejało się rzeczywiście bardzo łatwo. Jak mi coś nie pasowało bez trudu odklejałam i umieszczalam w innym miejscu. Jedyny minus to zapach…

Trzeba się liczyć z tym, że każda naklejka będzie na początku wydzielać nieprzyjemny zapach. Ważne jest porządnie przewietrzyć pomieszczenie, a najlepiej pierwszą noc po naklejeniu przenieść dziecko do innego pokoju.

Jak Wam się podoba efekt końcowy? Które naklejki lub elementy dekoracyjne polecacie do pokoi dziecięcych?

Pozdrawiam!:)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.