Główna // Dom,Pokój Dziecięcy // Niedziela – dzień odpoczynku

Niedziela – dzień odpoczynku


Taką niedzielę właśnie mieliśmy. Spokojną, relaksującą, uderzającą kroplami deszczu po balustradach balkonu.

Od poniedziałku do soboty mieliśmy remont w pokoju synka. Jeszcze tydzień temu dokładnie o tej samej porze nie miałam nawet w myślach żadnego tam remontu;)

Obudziłam się rano w poniedziałek, weszłam do pokoju malucha, zobaczyłam ten ognisty pomarańcz na ścianach i wkurzyłam się na samą siebie. Jak ja mogłam wybrać ten kolor? No i jazda do sklepu z farbami. Do sklepu wkroczyliśmy wspólnie z synkiem:) Wybraliśmy piękny, delikatny i ciepły odcień niebieskiego koloru. Po przyjściu do domu sama zagruntowałam pokój specjalnym gruntem, aby nowa farba lepiej przylegała. Mężuś niestety był chory, ale nawet gdyby był zdrowy, to podejrzewam, że i tak by się skończyło na tym, ze ja sama bym malowała. Straszna ze mnie perfekcjonistka;) Poza tym pokój jest malutki i dałam radę! :) Ba, nawet sprawiło mi to ogromną satysfakcję.

Ściany już pomalowane, sufit również, kupiliśmy też dużą szafę. Zaplanowałam jak będzie wyglądać pokoik w całości. Lekko go przemeblujemy. Mam też upatrzone dekoracje. Zostało tylko kilka szczegółów i Malutki zamieszka w swoim odnowionym pokoiku. Jestem z siebie dumna! Po prostu wzięłam i zrobiłam sama to co od dłuższego czasu było do zrobienia.

Drogie czytelniczki, jeśli również chcecie coś zmienić w swoim mieszkaniu, a obawiacie się, że nie dacie rady, zapewniam Was – Dacie!!!

Pozdrawiam:)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Dom,Pokój Dziecięcy

4 komentarze do "Niedziela – dzień odpoczynku"

 1. HelenaNo Gravatar pisze:

  A my niedlugo sie przeprowadzimy do nowego mieszkania :) Tez myslalam, ze nie dam rady)

 2. LolciaNo Gravatar pisze:

  Najgorsze jest wyobrazić to wszystko. Lepiej nawet nie zastanawiać się ile siły i czasu zajmie przeprowadzka lub remont. Po prostu zrobić to i mieć z głowy!!! Helenko, gratuluję nowego mieszkanka:)

 3. HelenaNo Gravatar pisze:

  dzięki :) Mieszkanie będzie baaaardzo duże, tak że zapraszamy ;)

 4. LolciaNo Gravatar pisze:

  Dziękujemy za zaproszenie – Przyjedziemy! :-))))

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.