Główna // Zakupy // NOKIA7070

NOKIA7070

Urodziny – to najważniejszy dzień w życiu człowieka!

Być w ciąży przez 9 miesięcy i urodzić dziecko nie jest łatwo. Jest to ogromny wysiłek.

Po tym jak urodziłam moje Szczęście zrozumiałam, że urodziny to takie samo święto jak dla dziecka tak i dla mamy. W dniu moich urodzin złożyłam mojej mamie moje urodzinowe życzenia;) Podziękowałam jej za to, że jestem, że żyję. Wiecie jak się ucieszyła! płakała!

Mogłabym jeszcze dużo pisać  o trudach ciąży i porodu i szczęściu, łzach i ściskaniu się serca na widok swojego okruszka, którego właśnie małe uszko dotykam po raz pierwszy!!!

Tak naprawdę chciałam się pochwalić :-)

nokia7070 copy

Mam nowy telefon! Dostałam go na urodziny od Mężusia :) Jest idealnie stworzony dla mnie! Jest bardzo prosty, nie ma kamerki i innych nowoczesnych gadżetów, ale trzyma długo baterię, jest bardzo ładny i ma dyskretny różowy trójkącik który się świeci jak przychodzi sms:)

Oprócz tego dostałam też komplekt bardzo pięknej sexy bielizny:)

Ach, uwielbiam dostawać prezenty! Czemu urodziny nie są codziennie?! Wiecie o której dostałam moje pierwsze urodzinowe życzenia? Moja mama zadzwoniła o … 6:23!!! Chciała być pierwsza;)

U nas w domu zawsze się składało życzenia z samego rana. Pamiętam budzę się od pukania do drzwi i szeleszczenia prezentów. Zaspana, ledwo co rozumiem co się dzieję, przyjmuję życzenia, rozpakowuję prezenty, jem śniadanie. To było super!!!  Tak też chcę, żeby się czuł mój Synek w dniu swoich urodzin – Wyjątkowo i Zawsze z prezentami i gośćmi.

p.s. mieliśmy cudownych gości, a Synuś w tym dniu po raz pierwszy ucałował dziewczynkę! (swoją przyjaciółkę Igunię:)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Zakupy Tagi:

2 komentarze do "NOKIA7070"

 1. LidiaNo Gravatar pisze:

  hej :o)
  jeżeli chcecie zobaczyć, jak teraz mieszka Pedro i jak w ogóle żyje Marcin zapraszam do obejrzenia fotek ze środkowego Peru:

  http://www.megaupload.com/?d=DN3XZTLO

  hardcore…

  Podobno nasze chłopaki zajmują się odbudowywaniem sierocińca zniszczonego po trzęsieniu ziemi, występowaniem w klubach i na festiwalach, wyprawami w dzikie dżungle na długie tygodnie, jedzeniem avokado i innymi bajecznymi rzeczami…. ech… ciekawe, czy zechcą do nas wrócić ;o) ;p

 2. LidiaNo Gravatar pisze:

  Oj, nie zczaiłam bloga :P Proszę wkleić komentarz mój poprzedni do działu Jak mieszkają inni :) Przyzwyczajonam do starego layoutu :)

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.