Główna // Mama,Opinie o produktach i usługach // „Sekret Wyobraźni” – Marzeń nigdy za wiele!

„Sekret Wyobraźni” – Marzeń nigdy za wiele!

W moje ręce trafiła cudowna książka. Piękna i niebanalnie wydana, z ciekawymi ilustracjami.

Trzymając ją w ręku uświadomiłam sobie, że ostatnio bardzo rzadko czytam to co sprawia mi przyjemność i to co mnie relaksuje. Potrzebowałam tej lektury.

Pewnego wieczoru, a raczej w środku nocy (było po 2) usiadłam w zupełnej ciszy i przeczytałam cały „Sekret Wyobraźni”. Pełny relaks. Cisza, spokój i tylko ja:) Nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałam podobną sytuację;)

„Sekret Wyobraźni” to książka i jednocześnie audiobook, która mówi o szczęściu, marzeniach, pozytywnych emocjach. Nie znajdziemy tu porad krok po kroku, które powiedzą nam dokładnie co robić aby być szczęśliwym. Książka raczej skłania każdego do pomyślenia o sobie i własnych potrzebach. Jest to bajka z morałem, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Historia opisana w książce spodoba się nie tylko dorosłym ale i dzieciom:)

Książkę można przeczytać lub przesłuchać, a nawet narysować lub napisać o własnych przeżyciach w specjalnie do tego celu przeznaczonym miejscu. A więc może to być również pamiętnik osobistych przemyśleń i emocji.

Szczególnie polecam tę pozycję Mamom:) Często w codziennym natłoku spraw zapominamy o tym kim jesteśmy. Krzątamy się po domu lub biegamy pomiędzy domem a pracą i nie mamy ani chwilki aby pomyśleć o sobie. Warto czasem zatrzymać się i odpocząć:)

Więcej informacji o książce można znaleźć na stronie: Sekretwyobrazni.pl

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.