Główna // Mama // Wakacyjne zakupy i Sny w ciąży

Wakacyjne zakupy i Sny w ciąży

Ostatnie zakupy już zrobione, wieczorem czeka nas wizyta u lekarza, zobaczymy Kulkę;), miła kolacyjka gdzieś na mieście i zostanie tylko pakowanie,uff.

białe kwiaty

Co się śni kobietom w ciązy? Przeczytałam w necie, że w pierwszym trymestrze śnią się jakieś infantylne rzeczy: kwiatki, kózki, a dopiero pod koniec ciąży sny są związane bezpośrednio z dzieckiem. U mnie jest odwrotnie. Już mi sie śniło dziecko, tylko nie wiem Kto? Maleńśtwo ze snu miało coś około roczku i ja się wpatrywałam w niego i mówiłam do męża:  zobacz ma Twoje usta!

Następny sen był o tym, że dziecko jest takim małym aniołkiem, ze złotymi kręconymi włoskami, a ostatnio miałam sen związany z moim byciem w ciąży. Byłam wśród znajomych i tańczyłam, machając fioletowo-błekitną chustą:) i czułam we snie, że jestem w ciąży:)

Ciekawe co się śni innym przyszłym mamom?

A my mamy już 11 tygodni! i dostaliśmy w prezencie od lekarza kolejną porcję drukowanej informacji. Rzeczywiście dzieci bardzo szybko rosną:)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Mama Tagi: ,

1 komentarz do "Wakacyjne zakupy i Sny w ciąży"

  1. NetkaNo Gravatar pisze:

    Droga Olciu! Jako przyszla mama calkiem dobrze wysnilas to tanczenie wsrod znajomych :), bo tez pieknie sie zaprezentowalas i plasalas w Bulgarii na moim weselisku :). Taka bylas fantastyczna! Bedziemy pokazywac zdjecia ze wspolnego swietowania naszym pociechom jak podrosna :))))))))))))!
    Netka

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.