Główna // Dieta Malucha,Dieta Mamy,Opinie o produktach i usługach // Woda dla dzieci i ich Mam

Woda dla dzieci i ich Mam

Poproszono mnie o przetestowanie wody Mama i Ja.

Testowaliśmy ją całą rodziną przez tydzień.

Przedstawiam Wam wyniki moich testów:

1. Wygląd zewnętrzny butelki z wodą

Zapewne nie tylko ja tak mam, że kupując produkt zawsze zwracam uwagę na jego wygląd estetyczny. Jeśli mi się spodoba i zainteresuje, czytam skład i sprawdzam cenę.

Wodę Mama i Ja próbowałam po raz pierwszy. Gdybym zobaczyła ją na półce w sklepiku, w którym robię zakupy, sięgnęłabym od razu. Właśnie ze względu na wygląd buteleczki. Kształtem przypomina oszlifowany kamyk, powiedzmy diament;) Jest to opakowanie dopasowane estetyką do kobiet, takie delikatne i przejrzyste.

2. Smak

Oczywiście smak jest najważniejszy! W naszej rodzinie dużo się spożywa wody źródlanej, niegazowanej (min. 1,5 litra na dobę). Wielu specjalistów uważa, że właśnie niegazowana jest najlepsza, o wiele zdrowsza od tej z bąbelkami. Moja koleżanka, która wyszukuje różne ciekawostki o zdrowym trybie życia (czasem przerażające), kiedyś mi oświadczyła, że bąbelki niszczą komórki mózgowe (wyczytała w internecie). Nie wiem jak jest naprawdę, mi smakuje niegazowana i przy niej pozostanę.

Wracając do wody Mama i Ja. Jest to woda przeznaczona dla kobiet w ciąży, Mam, niemowląt i dzieci. Naturalna woda źródlana Mama i ja posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Woda ta nie ma jakiegoś wyraźnego smaku (co dla mnie osobiście jest plusem), jest przyjemna w piciu i znakomicie odświeża jak na wodę przystało. Mężowi i Malutkiemu też podpasowała.

3. Minusy

Wody tej nie ma w sklepie w którym najczęściej robię zakupy. Poinformowano mnie, że można ją nabyć tylko w dużych sklepach sieciowych.

Mamuśki, czy próbowałyście tę wodę. Którą wodę najczęściej pijecie? Z jakiej wody przygotowujecie posiłki dla swoich maluszków?

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

2 komentarze do "Woda dla dzieci i ich Mam"

  1. Karola223No Gravatar pisze:

    Hej! Super blog, czerpię z niego wiele informacji, dzięki! Zapraszam też na http://www.e-zlobek.pl ;) Pozdrawiam!!!

  2. oMamusiu.pl pisze:

    Mnie w tej wodzie bardzo zastanawia to, że producent na stronie internetowej i na etykiecie podaje różne zawartości minerałów. No i jest stosunkowo droga

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.