Główna // Dieta Malucha,Dziecko // Zdjęcie Super Bohatera;)

Zdjęcie Super Bohatera;)

Mój synek uwielbia robić zdjęcia! Mamy lustrzankę Nikona i Lu (2 latka, 11 miesięcy) często prosi mnie abym dała mu porobić zdjęcia. Zawiesza pasek aparatu przez ramię i pstryka hurtowo fotki.

Jeszcze do niedawna robił zdjęcia dośc nieudolnie. Bardzo niepewnie trzymał aparat rączkami i przyciskając kurczowo przycisk wyzwalania zdjęć fotografował co popadnie.  Parę tygodni temu Lu wziął aparat i spojrzał przez obiektyw! Zobaczył mnie w obiektywie, wymierzył i szczęśliwy zrobił pierwsze, świadome zdjęcie. Za kilka sekund przyszła kolej na następne. Podczas tej sesji powstała także fotka zwierzaczkow, ktorą możecie zobaczyc w tym wpisie.  Czyż to nie super fotka jak na prawie trzylatka? Moj super bohater zrobił super zdjecie! Baaardzo spoodbała mu się  zabawa w fotografa:)

Czy Wasze dzieci też lubią robic zdjęcia?

p.s. W tym miesiacu zabawki dla Lu sponsoruje :)

Szczegolnie się cieszę promujac na MamaBlogu „Bebiko”, gdyż synek pije od dłuższego czasu mleko właśnie tej firmy. Kupujemy dla niego Bebiko4 o smaku truskawkowym. Jakiś czas temu pisałam o tym na moim blogu (http://mamablog.pl/2010/09/22/jakie-mleko-dla-dwulatka-i-trzylatka/)

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________
Kategoria: Dieta Malucha,Dziecko

2 komentarze do "Zdjęcie Super Bohatera;)"

  1. Dag pisze:

    Wow, zdjęcie pierwsza klasa :-)

  2. Zela pisze:

    Jakie słodkie zwierzaczki!:)

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.