Masz problem z wyborem prezentu dla dziecka? Wybierz personalizowane upominki

Wybór prezentu dla naszej pociechy jest nie lada wyzwaniem. Za każdym razem zastanawiamy się co przyniesie dziecku największą radość i z czego będzie się najbardziej cieszyć. W takich przypadkach warto jest pomyśleć o spersonalizowanym upominku. Taki drobiazg, nawet jeśli od razu nie przypadnie malcowi do gustu, po latach może stać się wspaniałą pamiątką z dzieciństwa.

Nie od dziś wiadomo, że nasze pociechy poznają świat poprzez różnego typu aktywności, a do radosnych harcy potrzebne są zabawki – te dobrze dobrane stymulują rozwój naszej pociechy i pobudzają jej zmysły. – Bardzo ważne jest, aby wybierając zabawkę zwracać uwagę nie tylko na jej popularność i cenę, ale przede wszystkim na walory edukacyjne. Natomiast dzięki personalizacji upominku możemy sprawić, że dany produkt jest jeszcze bardziej atrakcyjny dla dziecka. W ten sposób obdarowujemy malucha zabawką, która będzie odróżniała się od innych, a przy okazji okaże się pomocna podczas nauki – komentuje Mieszko Barglik, twórca i pomysłodawca DUBI, czyli pierwszej w Polsce płyty z personalizowaną muzyką dla dzieci. Podpowiadamy, w jaki sposób możemy personalizować produkty, by nadać im wyjątkowe i niepowtarzalne znaczenie.

Wyjątkowy miś

Miś to pierwsza wielka przyjaźń, jaką zawieramy. Dlatego warto zadbać, by dla naszego dziecka była to przyjaźń absolutnie wyjątkowa. Urocza dedykacja, jaką kompan naszego malucha będzie miał mu do przekazania sprawi, że pluszak już na zawsze zagości w sercu naszej pociechy. Niezwykle wzruszającą chwila nastąpi, gdy wraz z nauką czytania dziecko zacznie odkrywać, co takiego miś pragnie mu przekazać. Pluszowy miś to doskonały prezent bez względu na wiek dziecka.

Muzyczna niespodzianka

Kto z nas nie lubi słuchać muzyki? No właśnie. Nasz maluch z pewnością ucieszy się, gdy usłyszy piosenki, w których bohaterowie zwracają się do niego po imieniu. Taki prezent jest również bardzo praktyczny – sprawdzi się nie tylko w domu, ale również podczas podróży samochodem, która często dla dzieci oznacza po prostu… nudę. – Słuchanie ulubionych utworów ma znaczący wpływ na nasze dziecko. Muzyka nie tylko relaksuje, ale przede wszystkim stymuluje rozwój mózgu i układu nerwowego naszej pociechy  – dodaje Mieszko Barglik z DUBI.

Lala jak malowana

Kolejnym pomysłem idealnym dla dziewczynki jest lalka, która będzie podobna do… właścicielki. Na rynku dostępne są sklepy, które oferują lalki z różnymi kolorami włosów, oczu, karnacją czy rysami twarzy. Do nich możemy dobrać konkretną długość włosów dodać loki lub grzywkę tak, by możliwie jak najbardziej przypominała naszą pociechę. Składając zamówienie możemy zakupić ubranka zarówno dla laki, jak i naszego dziecka.

Niezwykłe fotopuzzle

Dziecko z pewnością ucieszy się, gdy po złożeniu puzzli zobaczy swoją podobiznę, czy też jakieś inne rodzinne zdjęcie. W ofercie można znaleźć również układanki, które powstają na podstawie rysunku stworzonego przez dziecko. Niektóre sklepy internetowe oferują możliwość zamówienia spersonalizowanej gry „Chińczyk” czy „Memory”. Z takim zestawem rodzinna zabawa nie będzie już taka sama jak kiedyś.

Inwestując w personalizowany prezent uzyskamy jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy i niepowtarzalny drobiazg, do którego dziecko chętnie wróci po latach. Jeżeli dodamy do tego walory edukacyjne, stwierdzenie, że zakupiliśmy prezent idealny nie będzie przesadą.

Dodaj komentarz