Jak wybrać wózek wielofunkcyjny 3 w 1 dla dziecka?

Narodziny pierwszego dziecka, to jedno z najważniejszych wydarzeń w rodzinie. Jednak w tym czasie oprócz wielkiej radości, nadchodzi czas na podjęcie odpowiednich przygotowań do pojawienia się na świecie malucha. Pomocna w tym okazać się może sporządzona lista zakupów wyprawki dla dziecka. Na pierwszym miejscu takiej listy powinien znaleźć się wózek głęboki lub wielofunkcyjny w połączeniu z fotelikiem i spacerówką. Możliwości jest wiele, ponieważ obecny rynek obfituje w różnego rodzaju wózki, które każdy może dopasować do własnych upodobań oraz wygody.

Wózek Kinderkraft Prime to wózek wielofuknycjny 2 w 1, który ma duże możliwości i zalety, do której należy to, że szybko się nie trzeba z nim rozstawać i może posłużyć młodym rodzicom kilka lat. Kinderkraft Prime to elegancki i komfortowy wózek, który elegancko się prezentuje, jednak to nie jedyna zaleta tego wózka. Odznacza się niezwykłą wygodą dla maluszka już od pierwszych dni narodzin, ponieważ posiada szeroką, komfortową gondolę oraz regulowane oparcie, dzięki czemu dziecko można ułożyć w pozycji półleżącej, co może również się przyczynić do pierwszych kroków w późniejszym etapie siadania.

Wygodne oraz skrętne i pompowane koła umożliwiają łatwe oraz płynne sterowanie wózkiem po różnorodnych powierzchniach. Podczas gdy ujdzie powietrze z opony, istnieje możliwość ich napompowania za pomocą dołączonej do zestawu pompki, która dzięki swoim niewielkim rozmiarom może podróżować wraz z wózkiem lub w torbie dla niemowlęcia. Na tylnej osi kół znajduje się hamulec nożny, który w każdej chwili jest gotowy do zatrzymania wózka.

Wózek Kinderkraft Prime ma wiele zalet, to wózek który w swoim zestawie posiada wiele akcesoriów, które nie są dodatkowo płatne. Wózek posiada w zestawie adaptery przeznaczone do wpięcia w stelaż wózka fotelika. Dzięki temu korzystanie z wózka jest bardzo proste i wygodne, nie trzeba budzić maluszka przenosząc je z samochodu do gondoli ale przenosząc cały fotelik do stelaża wózka. Wybór kompatybilnego fotelika jest dość spory, adaptery pasują do różnych modeli fotelików tj: Maxi Cosi, CabrioFix, Cybex, BeSafe, Nuna, Kiddy, Kinderkraft MINK. Należy pamiętać, że dla wygodny noworodka i ochrony jego anatomicznej budowy ciała, fotelik nadaje się głównie do podróżowania samochodem oraz na krótkie spacery.

Prezencja wózka Kinderkraft Prime to elegancja i staranność o szczegóły. Użyte wysokiej jakości materiały oraz wstawki z ekoskóry to gwarancja nowoczesnego stylu. Barierka oraz rączka wózka wykonane są z takiej skóry i idealnie spełniają swoją rolę podczas gorącej aury.

Ambasadorką marki Kindekraft została Joanna Krupa. Joanna Krupa, modelka, popularna osobowość telewizyjna niedawno została mamą. Chcąc zapewnić swojej córeczce wszystko, co najlepsze zdecydowała się zaufać marce Kinderkraft.

Dodaj komentarz