Celująca odpowiedź na potrzeby najmłodszych, czyli kłódki marki Yale

Rozpoczęcie roku szkolnego za nami! Uczniowie dumnie maszerują do szkoły, a rodzice rwą włosy z głów. Wyprawka dla najmłodszych potrafi spędzać sen z powiek najbardziej zorganizowanym opiekunom. Zeszyty, kredki, ołówki, piórnik… to nie wszystko! Dzieci warto zaopatrzyć również w kłódki zabezpieczające plecak lub szafkę szkolną, stworzone specjalnie z myślą o nich. Takie gadżety stanowią ciekawą, a zarazem funkcjonalną ozdobę w jednym.

Ze względu na wprowadzenie 7 i 8 klas, szkoły podstawowe będą pękać w szwach. Zwiększona ilość uczniów sprzyjać może chaosowi co, szczególnie w przypadku najmłodszych uczniów, może powodować roztargnienie i niedopilnowywanie swoich rzeczy. Zgubiony długopis, zeszyt czy buty na zmianę mogą stać się codziennością. Aby zapobiec takim sytuacjom należy przede wszystkim postawić na większe zabezpieczenie swojej własności.

Kłódki do tablicy!

Specjalna seria kłódek marki Yale została stworzona z myślą o ich najmłodszych użytkownikach. Oprócz swojej funkcjonalności produkty charakteryzują się niebanalnym designem, który przypadnie do gustu zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Mnogość wzorów, kolorów i kształtów pozwoli zachować dzieciom ich indywidualny charakter, będąc jednocześnie ciekawym dodatkiem zabezpieczającym plecak lub szafkę szkolną. Tą ostatnią coraz częściej spotkać można bowiem w polskich szkołach. Dzięki zamykanym regałom na książki dzieci mogą przechowywać przedmioty bez potrzeby codziennego noszenia ich w tornistrach.

Zadanie: zaszyfrować kłódkę

Używanie kłódek marki Yale jest niezwykle proste i daje dzieciom mnóstwo frajdy. – Kłódki są łatwe w użytkowaniu i zaprojektowane tak, aby mogli korzystać z nich najmłodsi. Mechanizm otwarcia polega na ustawieniu prawidłowego kodu w zamku szyfrowym z trzema pokrętłami. Warto zwrócić uwagę również na wytrzymałość tych produktów – cynkowy korpus to gwarancja solidności – mówi Piotr Palewicz, ekspert marki Yale.

Dodaj komentarz