Hulajnoga Scoot and Ride Steel – sprzęt, w którym zakocha się Twoje dziecko!

Jest stylowa, kreatywna i zachwyca designem. Poznaj wielokrotnie nagradzany produkt, który będzie ogromnym wsparciem w rozwoju Twojego malucha. Hulajnoga Scoot and Ride Steel to nieograniczone możliwości – daleko pozostawia w tyle podobne produkty na rynku. Przekonaj się, dlaczego powinno ją mieć Twoje dziecko.

Nieprzeciętna jakość i magnetyzujący wygląd – dziecięcy pojazd na równi prezentuje doskonałość formy i funkcjonalność, ponieważ hulajnoga Scoot and Ride Steel jest dopracowana w każdym milimetrze. Wspiera Twoje dziecko na każdym etapie rozwoju i w każdym wieku.

Scoot and Ride Steel – zalety pojazdu

Nie sposób ich zliczyć, czego dowodem są liczne nagrody, jakie produkt uzyskuje nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. To nie tylko wykraczający poza utarte schematy design, ale także praktyczność – pojazd wspaniale dostosowuje się do potrzeb malucha i staje się jego wiernym towarzyszem od momentu jego przygody z chodzeniem do 5 lat. Jest niezwykle ekonomicznym sprzętem, który rośnie razem z dzieckiem. Służy mu na 3 etapach jego rozwoju.

  • Jest użytecznym produktem, który możesz po rozłożeniu potraktować jako pomocną poręcz, wspierająca pierwsze kroki malucha.

  • Jest zabawką, która prezentuje rolę trójkołowego pojazdu z wygodnym siedzeniem, pozwalającym na naukę poruszania się i kierowania.

  • Jest hulajnogą, dzięki której dziecko doświadcza pierwszych doświadczeń w profesjonalnym scooteringu.

Wysokość siedziska możesz swobodnie dostosowywać do wzrostu malucha. Jest ono wykonane z wygodnej pianki i łatwo je uregulujesz na trzech poziomach: 22,5, 27 i 29 cm.

Najważniejszą atrakcją jest to, że bez używania narzędzi, za pomocą jednego guzika w kilka sekund zamieniasz pojazd z siedziskiem w hulajnogę na 3 kołach. Jest ona doskonale wyważona i stabilna, wyposażona w dodatkowe zabezpieczenia, chroniące przed wywróceniem i upadkiem. Kierownicę możesz ustawić na odpowiednią wysokość w zakresie od 57 do 64 cm.

Czym jeszcze zachwyca pojazd Scoot and Ride Steel?

Produkt wyróżnia się nieprzeciętnym bezpieczeństwem – jest tworzony w sposób kreatywny, ale z punktu widzenia dziecka. Ma dodatkowe wspomaganie, opływowe zarysy i zabezpieczenia. Dwa większe kółka z przodu o średnicy 120 mm prezentują szeroki rozstaw, zwiększający stabilność podczas jazdy a ich większa średnica niż tylnego koła (80 mm) ułatwia jazdę po nierównym lub wyboistym terenie. Podest wykonany z tworzywa sztucznego zmniejsza drgania podczas jazdy, a silikonowa warstwa zwiększa przyczepność, dzięki czemu hulajnoga nie będzie się ślizgać w trakcie przejażdżki. Zabawka sprawdza się nie tylko na zewnątrz, ale również w domu – koła są wykonane z miękkiej, antypoślizgowej gumy, które pozwalają na bezpieczną i cichą jazdę nawet po śliskiej podłodze mieszkania lub domu.

Dziecko użytkując produkt, uczy się balansować ciałem i delikatne pochyla

drążek kierownicy. Taki mechanizm zapobiega gwałtownemu skręcaniu i zmniejsza zagrożenie wywrotki. Sterowanie przez balans pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności motorycznych malucha i trening równowagi.

Hulajnoga zachwyca wyglądem – to doskonałe profilowanie i miękkie linie, które kreślą unikalną bryłę. Jest lekka, łatwo ją przenosić i przewozić oraz dostarcza dziecku wielu wrażeń. Oczaruje malucha i zmotywuje go do ruchu!

Dodaj komentarz