Główna // Opinie o produktach i usługach,Zabawki dla Dzieci // Motorek dla maluszka

Motorek dla maluszka

jeździk dziecięcy

Rok temu kupiliśmy dla synka taki plastikowy jeździk – imitacja motocykla crossowego. Pojechaliśmy do lekarza, a obok był sklep z gadżetami do domu. Na witrynie poustawiane były w rzędzie piękne, kolorowe plastikowe „motocykle”. Oczywiste, że synek musiał wykorzystać taką okazję;)

Zabawka szybko została jedną z najbardziej ulubionych. Pierwsze co maluch robił z rana to siadał na motor i szalał po parkiecie.

W lecie zaczęliśmy wykorzystywać go do spacerów na zewnątrz.  Synek osiąga na nim spore prędkości, parkuje w różnych dziwnych miejscach albo wykorzystuje go jako hulajnogę! Kupiliśmy kask ochronny, który kilka razy już się przydał. Przy okazji ja mam fitness, bo biegam za moim kaskaderem;)

Producent pisze, że dziecko może jeździć motorkiem do czwartego roku życia. Zauważyłam, że synkowi już teraz nogi przeszkadzają w manewrach. Myślę, że zabawka jest dopasowana od 1,5 do maksymalnie 3 lat (oczywiście biorąc poprawkę na wzrost dziecka).  W przyszłym roku rozejrzymy się za hulajnogą lub rowerkiem biegowym na pompowanych oponach.

Jeździk jest cały plastikowy i kosztuje ok. 70 zł. Jest bardzo leciutki i wbrew pozorom całkiem stabilny. W domu zajmuje mało miejsca.

A Wasze dzieci lubią jeździki?

Przeczytaj na ten temat

___________________________________________________________________________________

Przekaż kilka słów od siebie

Copyright © 2007-2013 Mama Blog . All rights reserved.
Designed by Theme Junkie . Powered by WordPress.